İptal ve Değişim

1. SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM ?

 Siparişlerinizin iptalini 0544 375 38 44 no'lu müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı numara üzerinden mesaj ile de iptal edebilirsiniz.

 

2. DEĞİŞİM SÜRECİ NASIL İLERLER ?

-Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı değişim yapmak isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren gün içinde değişim yapabilirsiniz.

 İndirimli ürünler dışında 300.00 TL üzeri ürünlerde Kargo ücreti tarafımıza aittir. Ürünün değişiminin onaylanması için ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır. (Tadilat işlemi görmemiş, kullanılmamış, kirlenmemiş, yıkanmamış, ütülenmemiş ve üzerine koku sinmemelidir.)

 Ürün elimize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde açılır ve değişim süreci başlar. Değişim birimi tarafından ürünle ilgili gerekli kontrollerin yapılmasının ardından değişim talebiniz onaylanır.

 

3. DEĞİŞİM YAPILMAYAN ÜRÜNLER NELERDİR ?

İndirimli ve outlet ürünlerin değişim işlemi yapılmamaktadır.

 

4. ÜRÜN DEĞİŞİMİ YAPABİLİRMİYİM ?

Üründe değişim talebinde bulunmanız durumunda ise, ödeme yapılan tutar değerinde sizin adınıza Hediye Çeki tanımlanarak istediğiniz ürünün almanız sağlanır.

Alınan üründe beden ve renk değişimi talep etmeniz durumunda  0544 375 38 44 no'lu müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı numara üzerinden mesaj ile de ürünün değişimi gerçekleştirebilirsiniz.

 

5. IBAN NUMARAMI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM ?

IBAN, banka hesabınıza ait olan ve TR ile başlayan 26 haneli numaradır. Bu numarayı hesap cüzdanınızdan, bankanızın ATM’sinden ya da çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

 

6. YURTDIŞINDAN VERİLEN SİPARİŞLERDE İADE VE DEĞİŞİM YAPABİLİR MİYİM ?

Yurtdışından yapılan alışverişlerde iade & değişim yapılmamaktadır.

 

 7. HESABIMA YAPILAN PARA İADESİNİ GÖREMİYORUMNE YAPMALIYIM ?

Bu durum bankanız ile ilgilidir. Bankanız para iadesini hesap hareketlerinize hemen yansıtmayabilir. İade süreci ile ilgili sorun yaşıyorsanız 0544 375 38 44 no'lu Müşteri Hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 8. İPTAL ETTİĞİM ÜRÜNÜ TEKRAR SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM ?

İptal ettiğiniz ürünler stoklarımızda mevcutsa yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.

 

9. İNTERNET SİTESİNDEN ALDIĞIM ÜRÜNÜ MAĞAZADAN DEĞİŞİM YAPABİLİR MİYİM ?

İnternet sitemizden aldığınız ürünleri mağazamızdan değiştirebilirsiniz.

 

10. DEĞİŞİM İÇİN GÖNDERDİĞİM ÜRÜNÜN KARGO BEDELİNİ ÖDEYECEK MİYİM ?

Firmamızdan kaynaklı hatalı ya da yanlış ürün gönderimlerinde kargo ücreti size yansıtılmamaktadır, ancak ürününüzde herhangi bir sorun yok ise ve yasal cayma hakkınızı kullanıyorsanız tekrar oluşturulacak siparişte kargo ücreti tarafınıza yansıtılacaktır.

Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?